Finnacta Oy on innovatiivinen ja voimakkaasti kasvava asiakaspalveluyhtiö. Teemme töitä joukkueena iloisin mielin ja tavoitteet silmäkulmassa. 

Haet meille helposti sivujen lomakkeen kautta tai ottamalla yhteyttä kaupunkisi toimistoon.

OTA YHTEYTTÄ & JÄTÄ HAKEMUS

ASIAKASPALVELU
040 938 7784
asiakaspalvelu@finnacta.fi

FINNACTA KUOPIO
Kauppakatu 33, 3. krs, 70100 Kuopio
Puh. 040 9326863  kuopio@finnacta.fi

FINNACTA JOENSUU
Niskakatu 7, 3. krs, 80100 Joensuu
Puh. 050 464 5782 joensuu@finnacta.fi

FINNACTA JYVÄSKYLÄ
Kauppakatu 31 A, 7. krs. PL 30 40100 Jyväskylä
Puh. 050 464 7266 jyvaskyla@finnacta.fi

FINNACTA MIKKELI
Raatihuoneenkatu 12 TL 1 B, 50100 Mikkeli
Puh. 045 609 0886  mikkeli@finnacta.fi

FINNACTA IISALMI
Louhenkatu 9 b, 74100 Iisalmi  
Puh. 050 3521930  iisalmi@finnacta.fi

FINNACTA TAMPERE
Kauppakatu 3 b 23, 33200 Tampere 
Puh. 0503397295 tampere@finnacta.fi

FINNACTA LAHTI
Aleksanterinkatu 15 b 16, 15110 Lahti
Puh. 044 424 9403  lahti@finnacta.fi

FINNACTA HELSINKI
Salomonkatu 17 b, 4. krs, 00100 Helsinki  
Puh. 040 546 8843  helsinki@finnacta.fi

FINNACTA TURKU
Kauppiaskatu 11, 3.krs, 20100 Turku
Puh. 044 424 9414 turku@finnacta.fi

FINNACTA VANTAA
Tikkurilantie 48, 2 krs, 01300 Vantaa 
Puh. 044 4249462 vantaa@finnacta.fi

FINNACTA OULU
Isokatu 28 a 14, 90100 Oulu  
oulu@finnacta.fi

FINNACTA PORVOO
Mannerheiminkatu 9-11 (4 krs.), 06100 Porvoo
Puh. 050 439 3488  porvoo@finnacta.fi